Zespół Szkół im. Marii Curie Skłodowskiej w Kętrzynie

11-400 Kętrzyn, ul. Wojska Polskiego 12 | tel.: (+48) 89 751 29 83 | NIP: 7420000140 | e-mail: sekretariat@zs.ketrzyn.pl

Szkolenie Microsoft Office Specialist (MOS) w Zespół Szkół im. Marii Curie Skłodowskiej w Kętrzynie

Uczniowie Technikum Informatycznego naszej szkoły w październiku uczestniczyli w szkoleniu Microsoft Office Specialist (MOS)Office Excel 2016.

Zespół Szkół im. Marii Curie Skłodowskiej w Kętrzynie został wyróżniony, ponieważ w całym województwie warmińsko-mazurskim, to w naszej szkole odbyło się jedno z nielicznych szkoleń Microsoft Office Specialist (MOS), prowadzone przez certyfikowanego trenera, zakończone egzaminem.

Uczniowie otrzymali certyfikaty od firmy Microsoft:

Microsoft Office Specialist (MOS) to oficjalny egzamin Microsoft potwierdzający biegłą znajomość wybranego programu pakietu MS Office. Certyfikat MOS jest honorowany na całym świecie i stanowi atrakcyjny wyróżnik w CV.

Microsoft Office Specialist (MOS) jest jednym z najbardziej pożądanych egzaminów na świecie. Obecnie co roku jest zdawanych ponad 1 mln egzaminów w 140 krajach. Dzięki zdanym egzaminom MOS możesz wykazać umiejętności i zdolności pozwalające do wykorzystania w pełni możliwości i funkcjonalności systemu Microsoft, co skutkuje podwyższonym poziomem indywidualnego wykonywania, pewności siebie i różnicowania. Dodatkowym atutem certyfikatów Microsoft Office Specialist (MOS) jest to, że są honorowane na całym świecie.

Niedługo zaczynamy kolejne certyfikowane przez Microsoft szkolenie Microsoft Office Specialist (MOS)Microsoft Office Word 2016.

Koordynator szkolenia,
Krzysztof Bihuń


Szkolenie Microsoft Office Specialist (MOS) w Zespół Szkół im. Marii Curie Skłodowskiej w Kętrzynie
Przewiń na górę