Turniej im. Lecha Skolimowskiego w piłkę siatkową chłopców

✅XXXIV TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ CHŁOPCÓW IM. LECHA SKOLIMOWSKIEGO

Dnia 11.03.2022r. w naszej szkole odbył się po rocznej przerwie związanej z pandemią już XXXIV Turniej …

piłki siatkowej chłopców im. Lecha Skolimowskiego.

Do zawodów przystąpiły trzy zespoły:- Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1 z Bartoszyc- Absolwenci Zespołu Szkół im. Marii Curie-Skłodowskiej w Kętrzynie- Zespół Szkół im. Marii Curie-Skłodowskiej w Kętrzynie. Swoją obecnością jak co roku zaszczycili nas: żona Lecha Lecha Skolimowskiego, pani Barbara, dzieci: Waldemar, Agnieszka, Małgorzata oraz wnukowie. Dyrektor Zespołu Szkół pani Irena Hadziewicz przywitała wszystkich gości oraz otworzyła turniej. Mecze były rozgrywane systemem „Każdy na każdym”. Dzięki zaangażowaniu kibiców i zawodników impreza przebywała we wspaniałej atmosferze. Klasyfikacja końcowa: I miejsce – Absolwenci ZS II miejsce – ZSP nr 1 Bartoszyce III – ZS Kętrzyn. Puchary oraz statuetki dla najlepszych zawodników ufundował Starosta Powiatu Kętrzyńskiego. Turniej wsparła również Rada Rodziców przy Zespole Szkół im. Marii Curie-Skłodowskiej. Wszystkim serdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok ,nauczyciele w-f.

Fot. Kuba Zawistowski