Terytorialna Służba Wojskowa na Warmii i Mazurach

„Zostań jednym z nas” – materiał filmowy, promujący Terytorialną Służbę Wojskową na Warmii i Mazurach, zachęcający  do wstąpienia wszystkich chętnych do wstąpienia w jej szeregi. Film pokazuje przekrój jak wygląda służba w 4 Warmińsko-Mazurskiej Brygadzie Obrony Terytorialnej, m.in.  udział w szkoleniu podstawowym, szkolenia zintegrowane tzw. poligony terytorialsa, specjalistyczne kursy i innowacyjne szkolenia,  a także współpracę z wojskami operacyjnymi , NATO i różnymi służbami mundurowymi.

„Zostań jednym z nas” – materiał filmowy, promujący Terytorialną Służbę Wojskową na Warmii i Mazurach – służba w 4 Warmińsko-Mazurskiej Brygadzie Obrony Terytorialnej

Z poważaniem

Łukasz Wilkosz

Informatyk

Wydział Administracyjno – Prawny

Kuratorium Oświaty w Olsztynie

Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 7/9

10-959 Olsztyn

Tel. 89 52 32 316

e-mail: lwilkosz@ko.olsztyn.pl

www.ko.olsztyn.pl

Kuratorium Oświaty w Olsztynie
Kuratorium Oświaty w Olsztynie