Spotkania z cyklu „Zawód Naukowiec” Instytut Matematyki PŁ

Instytut Matematyki Politechniki Łódzkiej

zaprasza wszystkie osoby w wieku 13+ na spotkania z cyklu

Zawód Naukowiec

Najbliższe spotkanie odbędzie się 23 kwietnia 2022 o godzinie 11:00. Spotkania mają charakter hybrydowy: odbywają się stacjonarnie i zdalnie. Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie:

https://im.p.lodz.pl/pl/popularyzacja/zawod-naukowiec

Wszystkich, którzy wezmą udział w tym wydarzeniu w wersji stacjonarnej, zapraszamy (po spotkaniu z naukowcami) do zwiedzenia z przewodnikiem Kampusu B Politechniki Łódzkiej. Czas trwania spotkania w wersji stacjonarnej: 2.5 – 3 godziny. Link do spotkania w wersji zdalnej pojawi się na naszej stronie na kilka dni przed planowanym wydarzeniem.
Wydarzenie to skierowane jest do wszystkich osób ciekawych świata. Opowiemy o najnowszych odkryciach naukowców, poznamy nowe wynalazki. Zobaczymy jak kształtują one naszą cywilizację, jak zmieniają i poprawiają jakość naszego życia oraz jak pomagają nam zrozumieć otaczający nas świat.

Dodatkową korzyścią płynącą z tych spotkań dla uczniów szkół średnich jest zapoznanie się z tematyką badań związaną z różnymi dyscyplinami naukowymi, do których przypisane są odpowiednie kierunki studiów na uczelniach. Pozwoli to na wybranie odpowiedniego do zainteresowań kierunku studiów.

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w tym wydarzeniu!

Z poważaniem
Katarzyna Szymańska-Dębowska
Dyrektor Instytutu Matematyki Politechniki Łódzkiej
https://im.p.lodz.pl

Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszej stronie w zakładce: Rejestracja. Dzięki temu będą Państwo otrzymywać powiadomienia o wykładach oraz o innych imprezach organizowanych przez Instytut Matematyki Politechniki Łódzkiej dla nauczycieli oraz uczniów szkół średnich.