Fundacja na Rzecz Rozwoju Edukacji Dziecięcej

SZANOWNY RODZICU,

Czy wiesz, że FUNDACJA NA RZECZ ROZWOJU EDUKACJI DZIECIĘCEJ FRRED, a tym samym nasza szkoła może otrzymać darowiznę za każdym razem, gdy kupujesz coś w Internecie? I to zupełnie za darmo! Sklep, w którym zrobisz zakupy, za pośrednictwem serwisu FaniMani.pl przekaże część ich wartości na nasze konto.

JEDYNE, CO TRZEBA ZROBIĆ TO:

  1. Wejść na https://fanimani.pl/frred/ zapoznać się z tym jak to działa i zainstalować Przypominajkę (dodatek do przeglądarki, dzięki któremu cały proces jest super prosty).
  2. Przy okazji zakupów na stronie partnera kliknąć w Przypominajce Aktywuj Darowiznę.
  3. Zrobić zakupy tak jak zawsze – Fundacja na rzecz Rozwoju Edukacji Dziecięcej FRRED otrzyma część wartości Twoich zakupów (jeśli założysz konto będziesz mógł sprawdzać swoje darowizny od zakupów).

Korzystanie z serwisu fanimani.pl jest CAŁKOWICIE BEZPŁATNE, zatem możesz śmiało korzystać z niego podczas każdych zakupów w Internecie i WSPIERAĆ NAS BEZPŁATNIE.

Z góry dziękujemy za TWOJĄ POMOC.

Przypominamy, że do końca kwietnia br. możesz wesprzeć naszą szkołę przekazując nam swój 1% podatku za pośrednictwem Fundacji FRRED. Więcej o projekcie znajdziesz na www.frred.eu/jakprzekazac/.

Na koniec mamy jeszcze prośbę o przesłanie tej informacji do swoich znajomych –
im nas więcej tym większa pomoc.

POZDRAWIAMY!