Zespół Szkół im. Marii Curie Skłodowskiej w Kętrzynie

11-400 Kętrzyn, ul. Wojska Polskiego 12 | tel.: (+48) 89 751 29 83 | NIP: 7420000140 | e-mail: sekretariat@zs.ketrzyn.pl

Program profilaktyczny „Godzina dla Młodych Głów” 

obrazek-naszej-szkoly-w-projekcie-Godzina-dla-Mlodych-Glow

W celu wsparcia młodzieży, a także nauczycieli i nauczycielek w działaniach z obszaru profilaktyki zdrowia psychicznego, nasza szkoła przystąpiła do programu profilaktycznego „Godzina dla MŁODYCH GŁÓW”.

obrazek naszej szkoły w projekcie Godzina dla Młodych Głów

Jego zadaniem jest wspieranie MŁODYCH GŁÓW przez zachęcenie do otwartej rozmowy o zdrowiu psychicznym. W pierwszym półroczu zapoznamy uczniów i nauczycieli z zasadami pierwszej pomocy psychologicznej, w drugim natomiast skupimy się na higienie cyfrowej i bezpieczeństwie w sieci.
Ruszamy już 10 października 2023 roku.

W przypadku jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu ze szkolną liderką projektu (psychologiem szkolnym – Ewą Jorka – Wysokowicz). 

Ewa Jorka – Wysokowicz
psycholog

Program profilaktyczny „Godzina dla Młodych Głów” 
Przewiń na górę