Zespół Szkół im. Marii Curie Skłodowskiej w Kętrzynie

11-400 Kętrzyn, ul. Wojska Polskiego 12 | tel.: (+48) 89 751 29 83 | NIP: 7420000140 | e-mail: sekretariat@zs.ketrzyn.pl

Naruszenie prawa – niezbędnik dla dzieci i młodzieży – materiały edukacyjne

rada pedagogiczna

Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy zachęcić Państwa do zapoznania się z nowymi materiałami, jakie pojawiły się na stronie internetowej Wydziału ds. Edukacji Prawnej: https://www.gov.pl/web/sprawiedliwosc/materialy-edukacyjne gdzie zostały umieszczone treści poruszające wiele istotnych zagadnień z zakresu edukacji prawnej.

W szczególności, w pewnym nawiązaniu do wczorajszego Dnia Dziecka, chcielibyśmy zachęcić do zapoznania się z tematem:

Naruszenie prawa – niezbędnik dla dzieci i młodzieży„,

który może posłużyć przekazaniu wielu, istotnych dla dzieci i młodzieży informacji.

Materiały przygotowywane przez Wydział ds. Edukacji Prawnej, składają się z prezentacji, do przedstawienia przez nauczyciela w czasie lekcji oraz skryptu, służącego mu za źródło informacji, w związku z czym lekcję może poprowadzić nawet osoba nieposiadająca specjalistycznej wiedzy w tym temacie.

Podsumowując, raz jeszcze zachęcamy Państwa do zapoznania się z materiałami przygotowanymi przez Wydział ds. Edukacji Prawnej oraz obserwowanie naszego profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/sprawiedliwoscedukacjaprawna

Z wyrazami szacunku

WYDZIAŁ DS. EDUKACJI PRAWNEJ
Departament Strategii i Funduszy Europejskich

e-mail: edukacja.prawna@ms.gov.plFacebook: Edukacja-Prawna
Ministerstwo Sprawiedliwości logo

Al. Ujazdowskie 11
00-950 Warszawa
tel: +48 22 52 12 888

Naruszenie prawa – niezbędnik dla dzieci i młodzieży – materiały edukacyjne
Przewiń na górę