Zespół Szkół im. Marii Curie Skłodowskiej w Kętrzynie

11-400 Kętrzyn, ul. Wojska Polskiego 12 | tel.: (+48) 89 751 29 83 | NIP: 7420000140 | e-mail: sekretariat@zs.ketrzyn.pl

Dzień Patrona ZS

Jak wszystkim wiadomo, patronką naszej szkoły jest Maria Curie Skłodowska - dlatego też, co roku w listopadzie (miesiącu jej urodzenia) obchodzimy Dzień Patrona Szkoły.

Jak wszystkim wiadomo, patronką naszej szkoły jest Maria Curie Skłodowska – dlatego też, co roku w listopadzie (miesiącu jej urodzenia) obchodzimy Dzień Patrona Szkoły.

Z tej okazji dnia 17 listopada odbył się uroczysty apel, podczas którego uczniowie naszej szkoły mieli okazję przypomnieć sobie najważniejsze fakty z życia sławnej Noblistki oraz wysłuchać utworów muzycznych zaprezentowanych przez Alicję Boczulak, Nikolę Rogińską i Patryka Kustrę – przy akompaniamencie Pana Marka Kułaka.

W uroczystości wzięła udział również Pani Dyrektor Barbara Groch oraz Pani Wicedyrektor Dorota Bazyluk. Na koniec apelu Pani Dyrektor serdecznie podziękowała organizatorom – uczniom klas 3Tc i 3Td wraz z wychowawcami, za trud włożony w przygotowanie uroczystości.

Mamy nadzieję, że wszystkim się podobało i zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia.

Dzień Patrona ZS
Przewiń na górę