Cykl szkoleń dla nauczycieli

Szanowni Państwo, wspólnie z Ośrodkiem Rozwoju Edukacji realizujemy cykl szkoleń dla nauczycieli przygotowujących uczniów do tegorocznej matury. Z uwagi na fakt odbytych przed świętami szkoleń, proponujemy Państwu szkolenia online w dwóch terminach do wyboru – w drugim tygodniu ferii oraz po feriach. Zgodnie z sugestią kuratora oświaty, naszym zadaniem jest dotarcie z wiadomościami do każdego nauczyciela. Gdyby proponowane przez nas terminy Państwu nie odpowiadały, istnieje możliwość wzięcia udziału w szkoleniach organizowanych przez W-M ODN oraz ODN w Giżycku, Bartoszycach, Ełku i Nidzicy. Harmonogram wszystkich szkoleń opublikowany zostanie na stronie www.ko.olsztyn.pl

Będzie nam bardzo miło, jeśli wybiorą Państwo szkolenia prowadzone przez naszych doradców.