Zespół Szkół im. Marii Curie Skłodowskiej w Kętrzynie

11-400 Kętrzyn, ul. Wojska Polskiego 12 | tel.: (+48) 89 751 29 83 | NIP: 7420000140 | e-mail: sekretariat@zs.ketrzyn.pl

„Zdrowe nawyki żywieniowe. Zdrowe, czyli jakie?”

Zdrowe-nawyki-zywieniowe.-Zdrowe-czyli-jakie-spotkanie-z-dietetykiem

Dzisiaj 29.03.2022 w naszej szkole gościliśmy absolwentkę Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie kierunku dietetyka kliniczna, panią Natalię Wiśniewską?, która w ciekawy sposób przedstawiła młodzieży zasady żywieniowe i dała wskazówki jak wcielić je w życie.?

Tematem prezentacji były

„Zdrowe nawyki żywieniowe. Zdrowe, czyli jakie?”

Należy wspomnieć, że pani Natalia jest absolwentką ZS im. Marii Curie Skłodowskiej w Kętrzynie, która przyjęła zaproszenie byłej wychowawczyni pani Agnieszki Deszczyńskiej. Sama Pani Natalia stwierdziła, że miło było powrócić pamięcią do szkolnych czasów i serdecznie poleciła naszą szkołę?, szczególnie technikum analityczne, ponieważ zdobyte tutaj umiejętności mogła wykorzystać w praktyce.

„Zdrowe nawyki żywieniowe. Zdrowe, czyli jakie?”
Przewiń na górę