Zespół Szkół im. Marii Curie Skłodowskiej w Kętrzynie

11-400 Kętrzyn, ul. Wojska Polskiego 12 | tel.: (+48) 89 751 29 83 | NIP: 7420000140 | e-mail: sekretariat@zs.ketrzyn.pl

Wystawa Bitwa Warszawska

W dniu 30.09.2020 r. grupa uczniów z klas 2 Eac, 2 Eb, 2 Ebd Technikum w Zespole Szkół im. Marii Curie Skłodowskiej w Kętrzynie, pod opieką nauczycieli Pani A. Deszczyńskiej i Pani B. Stokłosy oraz Pana A. Cybowicza uczestniczyła w wystawie historycznej „Bitwa warszawska 1920”.

Wystawę zorganizowano w Centrum Biblioteczno – Kulturalnym Powiatu Kętrzyńskiego. Uczniowie zapoznali się ze zgromadzonymi zasobami w postaci zdjęć i map przestawiającymi wydarzenia związane z przebiegiem wojny polsko – bolszewickiej, w szczególności z przebiegiem bitwy warszawskiej w sierpniu 1920 r. Gospodarzem wystawy i prowadzącym spotkanie był Pan Tadeusz Korowaj, dyrektor Centrum Biblioteczno – Kulturalnym Powiatu Kętrzyńskiego.

Adam Cybowicz

Wystawa Bitwa Warszawska
Przewiń na górę