Wycieczka integracyjna klas I Lpw, I Td

Dnia 17.09.2021 r. klasy I Lpw i I Td wraz z opiekunami wybrały się na wycieczkę integracyjną.

Naszym celem podróży była hodowla alpak „Alpakadabra” w Kożuchach Wielkich.

O 8:00 wyjechaliśmy spod szkoły. Po krótkiej podróży dotarliśmy na miejsce, gdzie czekał na nas Pan Mariusz – właściciel hodowli. Tam poznaliśmy historię alpak, mogliśmy je nakarmić, poprzebywać wśród nich. Po teorii przyszedł czas na konkursy z nagrodami. Nie zabrakło tańców i śpiewów przy ognisku, każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

„Moim zdaniem, dzięki takim wyjazdom poznajemy bardziej samych siebie i ludzi wokół. Mogliśmy nawiązać znajomości z inną klasą. Zdobyliśmy jakąś wiedzę na temat alpak oraz dowiedzieliśmy się różnych ciekawych rzeczy. I oczywiście było bardzo miło i zabawnie ”

WIKI