Zespół Szkół im. Marii Curie Skłodowskiej w Kętrzynie

11-400 Kętrzyn, ul. Wojska Polskiego 12 | tel.: (+48) 89 751 29 83 | NIP: 7420000140 | e-mail: sekretariat@zs.ketrzyn.pl

Wizyta ZS w parlamencie RP

wycieczka Warszawa podziękowania
wycieczka Warszawa podziękowania

26 października 2021 r. 100 uczniów i 8 nauczycieli gościło w Parlamencie RP na zaproszenie Pani Senator RP Małgorzaty Kopiczko.

Dzięki życzliwości Pani Senator RP zwiedziliśmy Muzeum Narodowe w Warszawie, słuchaliśmy interesujących opowieści przewodnika Pana Jacka Palankiewicza o ulicy Krakowskie Przedmieście, zjedliśmy obiad w restauracji w centrum stolicy.

Najważniejszym punktem naszej wycieczki była wizyta w Parlamencie RP.

Przed budynkiem Parlamentu RP powitała nas Pani Senator RP Małgorzata Kopiczko i Poseł na Sejm RP Pan Jerzy Małecki. Przed wejściem do Parlamentu RP spotkaliśmy Starostę Powiatu Kętrzyńskiego Pana Michała Kochanowskiego.

Wszyscy zrobiliśmy sobie zdjęcie przy Pomniku Armii Krajowej i Polskiego Państwa Podziemnego.

Pobyt w Warszawie zakończyliśmy spacerem po Starówce. Wszystkie atrakcje i przejazd sfinansowało Biuro Senatorskie Pani Senator RP Małgorzaty Kopiczko.

Nasza wycieczka udała się dzięki naszej kochanej Pani Pilot Paulinie Kubackiej.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy swoją życzliwością i zaangażowaniem przyczynili się do naszej wizyty w Warszawie, a szczególnie Pani Senator RP Małgorzacie Kopiczko, która od wielu lat wspiera nasze działania w zakresie szerzenia patriotyzmu wśród szkolnej młodzieży i w środowisku lokalnym.

Uczniowie,
Nauczyciele
i Dyrekcja ZS im. M. Curie Skłodowskiej w Kętrzynie

Wizyta ZS w parlamencie RP
Przewiń na górę