Terytorialna Służba Wojskowa na Warmii i Mazurach – materiał filmowy

W związku z prośbą 4 Warmińsko-Mazurskiej Brygady Obrony Terytorialnej Kuratorium Oświaty w Olsztynie przesyła link do filmu promującego Terytorialną Służbę Wojskową zachęcając do zapoznania z nim uczniów Państwa szkół.

„Zostań jednym z nas”

materiał filmowy, promujący Terytorialną Służbę Wojskową na Warmii i Mazurach, zachęcający  do wstąpienia wszystkich chętnych do wstąpienia w jej szeregi. Film pokazuje przekrój jak wygląda służba w 4 Warmińsko-Mazurskiej Brygadzie Obrony Terytorialnej, m.in.  udział w szkoleniu podstawowym, szkolenia zintegrowane tzw. poligony terytorialsa, specjalistyczne kursy i innowacyjne szkolenia,  a także współpracę z wojskami operacyjnymi , NATO i różnymi służbami mundurowymi.


Aby obejrzeć film należy kliknąć w link:

Z poważaniem
Łukasz Wilkosz
Informatyk
Wydział Administracyjno – Prawny
Kuratorium Oświaty w Olsztynie
Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 7/9
10-959 Olsztyn
Tel. 89 52 32 316
e-mail: lwilkosz@ko.olsztyn.pl
www.ko.olsztyn.pl

Kuratorium-Oswiaty-w-Olsztynie-logo

Obowiazek informacyjny administratora: https://www.ko.olsztyn.pl/category/kuratorium/ochrona-danych-osobowych/

Wiadomosc ta jest przeznaczona jedynie dla osoby lub podmiotu bedacego jej adresatem i moze zawierac poufne lub uprzywilejowane informacje. Zakazane jest przegladanie, przesylanie, rozpowszechnianie lub inne wykorzystywanie tych informacji, jak rowniez podejmowanie dzialan na ich podstawie, przez osoby lub podmioty inne niz zamierzony adresat. Jesli otrzymali Panstwo te wiadomosc przez pomylke, prosimy o poinformowanie nadawcy i usuniecie jej z komputera.