Zespół Szkół im. Marii Curie Skłodowskiej w Kętrzynie

11-400 Kętrzyn, ul. Wojska Polskiego 12 | tel.: (+48) 89 751 29 83 | NIP: 7420000140 | e-mail: sekretariat@zs.ketrzyn.pl

Spotkanie z poezją śpiewaną

Młodzież ZS im. M.C Skłodowskiej w Kętrzynie Sandra Pałasz, Astrid Romańczuk, Nikola Rogińska, Nikola Kubiak, Patryk Kustra, Adam Kustra pod opieką nauczycieli Agnieszki Deszczyńskiej i Beaty Stokłosy przygotowała nastrojowy wieczór muzyczny ” Wieczór z piosenką”.

? Uczniowie zaprezentowali się w nostalgicznym repertuarze poprzez który chcieli przekazać swoim kolegom, rodzicom I zaproszonym gościom chwilę refleksji, spokoju i dobra w tym trudnym i zabieganym świecie .

? Niespodzianką był występ naszego nauczyciela pana Marka Kułaka który oprócz śpiewu zagrał na gitarze. ?To wszystko odbyło się przy słodkim poczęstunku i pysznej kawie.?☕️ Dziękujemy za cudowną atmosferę i zapraszamy na kolejne

??Wieczory z piosenką. ??

Spotkanie z poezją śpiewaną
Przewiń na górę