Zespół Szkół im. Marii Curie Skłodowskiej w Kętrzynie

11-400 Kętrzyn, ul. Wojska Polskiego 12 | tel.: (+48) 89 751 29 83 | NIP: 7420000140 | e-mail: sekretariat@zs.ketrzyn.pl

VII Powiatowy Konkurs Ortograficzny

W Zespole Szkół im. M. Curie Skłodowskiej w Kętrzynie 11 marca 2020 roku odbył się
VII Powiatowy Konkurs Ortograficzny o „Złote Pióro” Starosty Kętrzyńskiego. Wzięły w nim udział szkoły pod patronatem Starostwa Powiatowego w Kętrzynie. Dyktando poruszało problemy związane z potrzebą ochrony środowiska. Mistrzem ortografii został Bartosz Małkowski – uczeń I Liceum Ogólnokształcącego im. W. Kętrzyńskiego w Kętrzynie. Miejsce II zajęła Zuzanna Wtulich, natomiast laureatką III miejsca została Aleksandra Prusaczyk – uczennice I Liceum Ogólnokształcącego
im. W. Kętrzyńskiego w Kętrzynie. Nagrody zwycięzcom wręczyła Dyrektor Zespołu Szkół im. M. Curie Skłodowskiej w Kętrzynie – pani Irena Hadziewicz w obecności Starosty Powiatu Kętrzyńskiego – pana Michała Kochanowskiego.

Mistrzowie ortografii otrzymali piękne statuetki i markowe pióra. Nagrody ufundowało Starostwo Powiatowe w Kętrzynie.

Konkurs zorganizowały i przeprowadziły panie Beata Stokłosa, Agnieszka Szczurko, Justyna Baluta  polonistki Zespołu Szkół im. M. Curie Skłodowskiej w Kętrzynie.

Organizatorzy

VII Powiatowy Konkurs Ortograficzny
Przewiń na górę