Zespół Szkół im. Marii Curie Skłodowskiej w Kętrzynie

11-400 Kętrzyn, ul. Wojska Polskiego 12 | tel.: (+48) 89 751 29 83 | NIP: 7420000140 | e-mail: sekretariat@zs.ketrzyn.pl

Komu przekazać 1% podatku? Sam zdecyduj!

Sam zdecyduj - 1 % podatku

My też tak mamy. Nie lubimy, jak ktoś decyduje za nas.

Jeśli Twój pracodawca wypełni deklarację podatkową za Ciebie, nie rozliczy 1% podatku. Tylko Ty masz taką możliwość, jeśli sam złożysz zeznanie podatkowe we wskazanym terminie. W ten sposób masz możliwość podarować 1% podatku naszej szkole.

Zdecyduj teraz ?www.frred.eu/jakprzekazac/!

#ludzidobrejwolijestwięcej #jedenprocentdlaszkoły #jedenprocentdlauczniów #jedenprocentdobra #podatek #organizacjapożytkupublicznego #jedenprocent #podarujjedenprocenttwojejszkole #FRRED #fundacja #edukacja #jedenprocentnaedukację #edukacjadziecka #celszczegółowy #rozliczaniepodatków #rozliczeniepodatku2022 #pjakpomoc #pomaganiemasens #pomaganiejestłatwe #wartopomagać

Komu przekazać 1% podatku? Sam zdecyduj!
Przewiń na górę