Zespół Szkół im. Marii Curie Skłodowskiej w Kętrzynie

11-400 Kętrzyn, ul. Wojska Polskiego 12 | tel.: (+48) 89 751 29 83 | NIP: 7420000140 | e-mail: sekretariat@zs.ketrzyn.pl

Dzień Kobiet w ZS

W piątek 8 marca 2024 r. na małej sali gimnastycznej odbył się koncert pod hasłem: ” Kobiety są jak kwiaty….”

Poprzez piosenki nasi młodzi artyści pokazali wszystkie kolory kobiecej duszy. Dostarczyli widowni wielu wzruszeń i zachęcili do wspólnego śpiewania i celebrowania tego dnia. Była to uczta pełna emocji, uniesień i radości. Na scenie wystąpili znakomici artyści: Astrid Romańczuk, Julia Mańkowska, Maja Szluma, Kornelia Kowalczyk, Marika Sztychmiler, Patryk Kustra, Stanisław Gutowski, Szymon Nowicki i Adam Kustra.

Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami Magdaleną Guźniczak i Magdaleną Smólnilk

Dzień Kobiet w ZS
Przewiń na górę