Zespół Szkół im. Marii Curie Skłodowskiej w Kętrzynie

11-400 Kętrzyn, ul. Wojska Polskiego 12 | tel.: (+48) 89 751 29 83 | NIP: 7420000140 | e-mail: sekretariat@zs.ketrzyn.pl

Drzwi otwarte Instytutu Historii UWM

Drzwi otwarte Instytutu Historii UWM obrazek

– zaproszenie wraz z dostępem do spotkania na Google Meet w dniu 27 kwietnia 2021 r.

Drzwi otwarte Instytutu Historii UWM obrazek
Drzwi otwarte Instytutu Historii UWM obrazek

Szanowni Państwo,

Instytut Historii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie przygotował dla kandydatów na studia w roku akademickim 2021-22 spotkanie online w aplikacji Google Meet pt. Drzwi otwarte Instytutu Historii UWM online, które odbędzie się 27 kwietnia 2021 r. (wtorek) w godz. 10.00-13.00.

Chcielibyśmy w ten sposób zaprezentować kandydatom na studia ofertę edukacyjną Instytutu Historii UWM, na którą składają się kierunki:

  • Historia – specjalności Historia oraz Nauczycielska z WOS (I stopień kształcenia/ licencjat)
  • Wojskoznawstwo (I stopień kształcenia/licencjat),
  • Historia – specjalności Nauczycielska z WOS oraz Archiwistyka i zarządzanie dokumentacją współczesną (II stopień kształcenia/ studia magisterskie),
  • Interdyscyplinarne Studia Strategiczne (II stopień kształcenia/ studia magisterskie).

Podczas naszego spotkania chcielibyśmy przybliżyć młodzieży także warunki, w jakich mogą odbyć studia na UWM w Olsztynie, dysponującym jednym z najpiękniejszych kampusów uniwersyteckich w Polsce. Ważnym punktem spotkania będzie także możliwość porozmawiania online tegorocznych absolwentów Państwa szkół ze studentami naszego Instytutu.

W załączeniu otrzymują Państwo ulotkę informacyjną dotyczącą naszej oferty, która zawiera bezpośredni Kod QR do spotkania.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o przekazanie młodzieży w Państwa placówkach edukacyjnych informacji o naszym spotkaniu (np. na stronie szkoły, profilu FB, w formie wydruku ulotki wywieszonej na tablicy ogłoszeń placówki).

Licząc na Państwa wsparcie łączę wyrazy szacunku

dr hab. Irena MakarczykDyrektor Instytutu Historii UWM w Olsztynie

Drzwi otwarte Instytutu Historii UWM
Przewiń na górę