Zespół Szkół im. Marii Curie Skłodowskiej w Kętrzynie

11-400 Kętrzyn, ul. Wojska Polskiego 12 | tel.: (+48) 89 751 29 83 | NIP: 7420000140 | e-mail: sekretariat@zs.ketrzyn.pl

Quiz o mundialu i wsparcie dzieci w Afryce

Lubisz oglądać mecze? Chcesz włączyć się w piłkarskie święto nie tylko poprzez wspieranie naszej reprezentacji? Ta akcja powinna Cię zainteresować!

Co powiesz na quiz wiedzy o mistrzostwach świata w piłce nożnej? 30 pytań o najlepszych strzelców, wyniki meczów i słynnych bramkarzy. Zastanawiasz się, gdzie w tym wszystkim pomoc potrzebującym? Otóż cały dochód z reklam, które zobaczysz w czasie rozwiązywania konkursu, trafi na akcję wysyłki sprzętu sportowego dla dzieci z Tanzanii!

Quiz możesz rozwiązać tutaj:

https://mathematics.live/pl/konkurs/pilki-dla-afryki

To będzie Twój wkład w fantastyczną pracę, jaką od 2017 r. prowadzi w Afryce Marcin „Hanys on Tour” Kupczak. Jego pełna pasji działalność, łączącą edukację i sport, umożliwiła wybudowanie kilku boisk, na których trenował z dziećmi, a także remont szkoły w Loltepes – małej wiosce w środkowej części Tanzanii. To tam właśnie trafi sprzęt kupiony za zgromadzone dzięki konkursowi pieniądze.

Jest to akcja o charakterze międzynarodowym. Prowadzona jest równolegle w 14 krajach!

Zastanawiasz się, jak jeszcze możesz pomóc?

Przekaż tę informację dalej – wyślij znajomym, udostępnij na swoich mediach społecznościowych. Sprawdźcie, kto z Waszej ekipy jest największym znawcą futbolu!

Sukces tej akcji leży w Twoich rękach! Dla Ciebie to tak niewiele, a dla dzieci w Tanzanii wręcz niepowtarzalna szansa na rozwijanie pasji.

Z góry serdecznie dziękujemy za pomoc w dotarciu z powyższą wiadomością do Państwa odbiorców.

Z wyrazami szacunku,
Zespół Mathematics.live i Dyktanda.pl

Quiz o mundialu i wsparcie dzieci w Afryce
Przewiń na górę