Zespół Szkół im. Marii Curie Skłodowskiej w Kętrzynie

11-400 Kętrzyn, ul. Wojska Polskiego 12 | tel.: (+48) 89 751 29 83 | NIP: 7420000140 | e-mail: sekretariat@zs.ketrzyn.pl

II Edycja Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego „Z pamiętnika mojego smartfona” 2021

smarfton-zdjecie-tory
smarfton zdjęcie tory

Szanowni Państwo,

Zapraszamy uczniów Państwa Szkoły, Placówki do udziału w drugiej edycji Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego „Z pamiętnika mojego smartfona” 2021. Wszystkim, a zwłaszcza młodym ludziom towarzyszą dzisiaj smartfony. Robią oni zdjęcia przyrodzie, architekturze, wodzie, zwierzętom, wschodom i zachodom słońca. Urządzenia przechowują w swojej pamięci najpiękniejsze wspomnienia i wiele niesamowitych obrazów. Dlatego też zachęcamy młodzież do zaprezentowania własnej twórczości fotograficznej w naszym konkursie.

W załączniku przesyłamy regulamin konkursu oraz druk karty zgłoszenia i zgody na przetwarzanie danych osobowych:

Z pozdrowieniami
Młodzieżowy Dom Kultury
im Ireny Kwinto w Lidzbarku Warmińskim
Organizator konkursu

II Edycja Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego „Z pamiętnika mojego smartfona” 2021
Przewiń na górę