Lista przyjętych 2021/2022

vEdukacja Nabór Szkoły Ponadpodstawowe – Punkt Naboru Lista przyjętych
klasa: 1LO [mundurowy (humanistyczno-językowy ang., ros.)]
II Liceum Ogólnokształcące w Kętrzynie


Nazwisko, Imię Punkty
Bondar, Wiktor113
Jarema, Natalia111
Kalinowska, Maja106.25
Kaluga, Dawid123.4
Kostrzewa, Karolina139.4
Kozioł, Jan Wojciech102.1
Krupowicz, Natalia134.55
Kujawa, Dominik144.3
Lewandowska, Paulina100.6
Maciąg, Julia138.4
Mrozowska, Paula131.1
Ostrowska, Lidia106.55
Rogińska, Nikola107.4
Romańczuk, Astrid132.95
Szymecka, Karolina151.4
Ślązak, Tomasz138
Warmińska, Roksana119.9
Wierszyło, Aleksandra134.05
Zglińska, Julia137.65
Zwierko, Zuzanna149.85

najniższa liczba punktów z osiągnięć: 100.6



Lista przyjętych
klasa: 1Tan [Technikum analityczne (ang., niem.)]
Technikum Nr 1 w Kętrzynie


Nazwisko, Imię Punkty
Boczulak, Alicja121.35
Czarnecka, Angelika102.05
Daraz, Natalia85.65
Jurgiełajtis, Amelia116.5
Krupczak, Zuzanna80.35
Kuczyńska, Emila78.3
Kulesza, Karolina165.9
LEWKOWICZ, NIKOLA107.4
Matuszewska, Wiktoria147.15
Michałowska, Karolina125.75
Oleszkiewicz, Paweł137.3
OLSZEWSKA, JULIA93.4
Ossowska, Amelia92.85
Pałasz, Lena111.1
Radkevich, Palina121.45
Radziejewski, Wiktor100.85
Szmyglewska, Klaudia91.4
Ściechowska, Patrycja122.7
Warchoł, Piotr130

najniższa liczba punktów z osiągnięć: 78.3



Lista przyjętych
klasa: 1Tek [Technikum ekonomiczne (ang., ros.)]
Technikum Nr 1 w Kętrzynie


Nazwisko, Imię Punkty
Bagińska, Dominika96.3
Bireta, Karolina130.7
Dados, Paulina111.55
Dudzińska, Angelika70.9
Ferłejko, Agnieszka124.25
Gostynski, Bartosz90.75
Janeczko, Przemek94.95
Kawecki, Jakub66.3
Kutermacha, Weronika66.6
Marciniak, Bartosz Dariusz70.8
Marusiak, Dominika116.35
Mocarska, Paulina144.95
Muskała, Natalia132.8
Opałka, Jakub159.2
Piekarski, Bartosz84
Przybyłek, Zuzanna76.65
Stankiewicz, Wiktoria132.7
Tsimbidis, Michalina67.25
Wiśniewska, Gabriela100.9
Wysocka, Martyna77.5
Załęski, Tomasz74.65
Zapałowska, Kornelia121.05
Żelazna, Dominika64.65

najniższa liczba punktów z osiągnięć: 64.65



Lista przyjętych
klasa: 1Tel [Technikum elektryczne (ang., ros.)]
Technikum Nr 1 w Kętrzynie


Nazwisko, Imię Punkty
Bednarczyk, Jakub108.85
Kalinowski-Wanago, Maurycy72.45
Kasprzak, Wojciech125.9
Klimowicz, Bartosz111.75
Kołakowski, Kamil81.05
Kopeć, Paweł73.75
Kownacki, Bartosz91
Lizak, Michał88.55
Nowakowski, Maciej168.3
Pędzich, Maciej148.2
Rutkowski, Maciej125.7
Spodyniuk, Hubert95.95
Szwark, Mateusz114
Szymański, Patryk134.45
Tałajkowski, Jakub137.1
Tyborowski, Jakub107.4
Wojciechowski, Maciej81.75
Złotorzyński, Kamil116.8
Żaczek, Piotr101.55

najniższa liczba punktów z osiągnięć: 72.45



Lista przyjętych
klasa: 1Ti [Technikum informatyczne (ang., niem.)]
Technikum Nr 1 w Kętrzynie


Nazwisko, Imię Punkty
Abram, Dawid78.5
Baran, Dawid99.95
Binkul, Dawid112.55
Bonisławski, Bartosz143.2
Chylak, Artur152.7
Dwornik, Kacper114.7
Ejsmont, Szymon134.45
Filipski, Bartosz139.65
GOC, ERYK137.9
Hejduk, Maciej136.3
Kądzielewski, Kamil117.8
Kondej, Wiktoria79.9
Kościelniak, Przemysław171.85
Kustra, Adam163.6
Lewandowski, Maciej131.9
Stadnik, Tomasz115.4
Sygocki, Wojciech111
Tymoszuk, Kamil98.6
Urbanowicz, Filip151.55
Zajdel, Krystian123.75
Zemła, Maciej92.45
Żejmo, Fabian120.65

najniższa liczba punktów z osiągnięć: 78.5



Lista przyjętych
klasa: 1Tprog [[O] Technik programista (ang.,niem.)]
Technikum Nr 1 w Kętrzynie


Nazwisko, Imię Punkty
Bałdyga, Fabian144.1
Bikowski, Krzysztof141.1
Dziczek, Krystian158.05
Gościński, Michał152.7
Klimkowski-Szymkowicz, Brajan97.5
Kobarynka, Filip74.55
Maksymiuk, Oliwier MikołajLAU
Marcinkiewicz, BARTOSZ128.7
Młynarczyk, Łukasz84.9
Moroz, Maciej117.1
Muszałowski, Marcel94.05
Pietrzyński, Oliwier107.85
Rola, Maciej163.4
Sobil, Bartosz91.2
SOBOLEWSKI, PIOTR108.85
Szulc, Wiktoria100.25
Tomaszewski, Marcel123.4
Wołkowski, Michał82.9
Wołowiec, Mariusz121.5
Wyszyński, Jakub108.9

najniższa liczba punktów z osiągnięć: 74.55