Listy zakwalifikowanych do przyjęcia 2021/2022

vEdukacja Nabór Szkoły Ponadpodstawowe – Punkt Naboru Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1LO [mundurowy (humanistyczno-językowy ang., ros.)]
II Liceum Ogólnokształcące w Kętrzynie


Nazwisko, Imię
Bondar, Wiktor
Depta, Oliwier
Fenik, Marta
Jarema, Natalia
Kalinowska, Maja
Kaluga, Dawid
Kołowrotna, Natalia
Kostrzewa, Karolina
Kozioł, Jan Wojciech
Krupowicz, Natalia
Kujawa, Dominik
Lewandowska, Paulina
Lewczyk, Paweł
Maciąg, Julia
Mrozowska, Paula
Ostrowska, Lidia
Rogińska, Nikola
Romańczuk, Astrid
Szymecka, Karolina
Ślązak, Tomasz
Warmińska, Roksana
Wierszyło, Aleksandra
Zglińska, Julia
Zwierko, Zuzanna

najniższa liczba punktów z osiągnięć: 100.6



Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1Tan [Technikum analityczne (ang., niem.)]
Technikum Nr 1 w Kętrzynie


Nazwisko, Imię
Boczulak, Alicja
Burbo, Weronika
Czarnecka, Angelika
Daraz, Natalia
Jurgiełajtis, Amelia
Król, Maja
Krupczak, Zuzanna
Kuczyńska, Emila
Kulesza, Karolina
LEWKOWICZ, NIKOLA
Matuszewska, Wiktoria
Michałowska, Karolina
Oleszkiewicz, Paweł
OLSZEWSKA, JULIA
Ossowska, Amelia
Pałasz, Lena
Powaga, Sandra
Pryszczepko, Julia
Radkevich, Palina
Radziejewski, Wiktor
Skrodzka, Emilia
Szmyglewska, Klaudia
Ściechowska, Patrycja
Warchoł, Piotr

najniższa liczba punktów z osiągnięć: 78.3



Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1Tek [Technikum ekonomiczne (ang., ros.)]
Technikum Nr 1 w Kętrzynie


Nazwisko, Imię
Bagińska, Dominika
Bireta, Karolina
Chwedorowicz, Otylia
Dados, Paulina
Dudzińska, Angelika
Ferłejko, Agnieszka
Gostynski, Bartosz
Janeczko, Przemek
Kawecki, Jakub
Kutermacha, Weronika
Marciniak, Bartosz Dariusz
Marusiak, Dominika
Mocarska, Paulina
Muskała, Natalia
Opałka, Jakub
Piekarski, Bartosz
Przybyłek, Zuzanna
Stankiewicz, Wiktoria
Tsimbidis, Michalina
Wiśniewska, Gabriela
Wysocka, Martyna
Załęski, Tomasz
Zapałowska, Kornelia
Żelazna, Dominika

najniższa liczba punktów z osiągnięć: 64.65



Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1Tel [Technikum elektryczne (ang., ros.)]
Technikum Nr 1 w Kętrzynie


Nazwisko, Imię
Bednarczyk, Jakub
Kalinowski-Wanago, Maurycy
Kasprzak, Wojciech
Klimowicz, Bartosz
Kołakowski, Kamil
Kopeć, Paweł
Kownacki, Bartosz
Lizak, Michał
Nowakowski, Maciej
Pędzich, Maciej
Rutkowski, Maciej
Spodyniuk, Hubert
Szwark, Mateusz
Szymański, Patryk
Tałajkowski, Jakub
Tyborowski, Jakub
Wojciechowski, Maciej
Złotorzyński, Kamil
Żaczek, Piotr

najniższa liczba punktów z osiągnięć: 72.45



Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1Ti [Technikum informatyczne (ang., niem.)]
Technikum Nr 1 w Kętrzynie


Nazwisko, Imię
Abram, Dawid
Baran, Dawid
Binkul, Dawid
Bonisławski, Bartosz
Chylak, Artur
Dwornik, Kacper
Ejsmont, Szymon
Filipski, Bartosz
GOC, ERYK
Hejduk, Maciej
Kądzielewski, Kamil
Kondej, Wiktoria
Kościelniak, Przemysław
Kustra, Adam
Lewandowski, Maciej
Mazur, Oskar
Pryt, Szymon
Stadnik, Tomasz
Sygocki, Wojciech
Tymoszuk, Kamil
Urbanowicz, Filip
Zajdel, Krystian
Zemła, Maciej
Żejmo, Fabian

najniższa liczba punktów z osiągnięć: 78.5



Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1Tprog [[O] Technik programista (ang.,niem.)]
Technikum Nr 1 w Kętrzynie


Nazwisko, Imię
Bałdyga, Fabian
Bikowski, Krzysztof
Dziczek, Krystian
Gościński, Michał
Grabowski, Jakub
Kiżuk, Marcin
Klimkowski-Szymkowicz, Brajan
Kobarynka, Filip
Maksymiuk, Oliwier Mikołaj
Marcinkiewicz, BARTOSZ
Młynarczyk, Łukasz
Moroz, Maciej
Muszałowski, Marcel
Pietrzyński, Oliwier
Rola, Maciej
Sobil, Bartosz
SOBOLEWSKI, PIOTR
Szulc, Wiktoria
Tomaszewski, Marcel
Wołkowski, Michał
Wołowiec, Mariusz
Wyszyński, Jakub

najniższa liczba punktów z osiągnięć: 74.45