Nauczyciel
prowadzący


Nazwisko
i imię


Typ
zajęć


Forma
zajęć


Liczba
godzin (jednostka lekcyjna)


Termin
(dzień tygodnia lub daty)


Godziny
realizacji


Numer
sali


Uwagi


Skrzypczyńska Dominika


Zajęcia edukacyjne dla maturzystów




Kl. III ad LO –
1 godz


Kl. III bce LO – 1 godz


Poniedziałek


Czwartek


8.00-8.45


14.00-14.45


8




Hadziewicz Irena


Zajęcia przygotowujące do matury


konsultacje


Kl. III bce LO


wtorek


8.00-8.45


106




Stokłosa Beata


Dodatkowe zajęcia dla maturzystów z języka polskiego






środa


14.00 – 14.45


101




Stokłosa Beata, Deszczyńska Agnieszka, Cybowicz Adam


Koło zainteresowań




W zależności od potrzeb


czwartek


13.10-13.55


101




Bihuń Krzysztof


Szkolenie z uonetu


konsultacje


W zależności od potrzeb


Na bieżąco


Na bieżąco


113




Bihuń Krzysztof


Grafika komputerowa




1


Na bieżąco


Na bieżąco


113




Piotrowska Ewa


Biologia rozszerzona




Kl. I cd Tan


Kl. I bm LO


piątek


8.00-8.45


202




Szczechowicz-Brasel Anna


Zajęcia edukacyjne dla maturzystów




Kl. IV cd Tek i Tan


Kll. III m LO


1 godz.


poniedziałek


14.00-14.45


8A




Bazyluk Dorota


Zajęcia przygotowujace do matury


konsultacje


W zależności od potrzeb


Na bieżąco


Na bieżąco


205




Wieliczko-Kaczmarek Agnieszka


Zajęcia przygotowujące do matury z chemii


konsultacje


W zależności od potrzeb


Na bieżąco


Na bieżąco


10




Bryś Iwona


Zajęcia przygotowujące do egzaminu zawodowego


konsultacje


W zależności od potrzeb


poniedziałek


14.00-14.45


13W




Zborowska Anna


Przygotowanie do egzaminu zawodowego


konsultacje


1 godzina


piątek


14.45-15.30


8A




Smólnik Magdalena


Koło zainteresowań


Szkolne Koło Biblioteczna


W zależności od potrzeb 1-3/ tyg


W zależności od potrzeb


wg potrzeb


biblioteka




Kowalik Joanna


Zajęcia dla maturzystów+ konsultacje




W zależności od potrzeb


piątekk


8.00-8.45 + na bieżąco


214




Pancechowska Marzena


Koło zainteresowań




W zależności od potrzeb


W zależności od potrzeb


Na bieżąco


103




Deszczyńska Agnieszka


Dodatkowe zajęcia z języka rosyjskiego dla maturzystów




W zależności od potrzeb


Piątek, w zależności od potrzeb inne dni


14.00-15.00


9




Szczurko Agnieszka


Zajęcia dla maturzystów


konsultacje


W zależności od potrzeb


środa


13.10-13.555 lub 14.00-14.45


102




Romanowska Izabela


Zajęcia edukacyjne i wyrównanie poziomu dla klasy I LO i III
technikum


konsultacje


Kl. I ad LO – 1 godz.


Kl. III Eb gr 1


czwartek


poniedziałek


8.00-8.45


8.00-8.45


209




Batko Lesja


Zajęcia wyrównawcze


konsultacje


1 godzina


piatek


14.45- 15.30


204




Hryniewicka-Bućko Joanna


Zajęcia dla maturzystów


konsultacje


W zależności od potrzeb


Na bieżąco


Na bieżąco


105




Wiercioch Brygida


Przygotowanie do matury


konsultacje


W zależności od potrzeb


wtorek


Od godziny 14.00


14W




Koszczyc Grażyna


Zajęcia wyrównawcze i rozszerzenie


konsultacje


2 godziny


piątek


12.15- 14.00


113A




Roksela Kamil


Piłka ręczna dziewcząt




samoobrona


Trening






Zajęcia sprawnościowe


2 godziny








1 godzina


Piątek








czwartek


17.00-18.30








13.45-14.30


Sala MOSiR Kętrzyn




Mała salka




Milewicz Barbara


Zajęcia wyrównawcze


konsultacje


Kl. II a TE – 1 godzina


Kl. III bce LO – 1 godzina


Środa




piątek


14.45-15.30




8.50 – 9.35


8




8A




Chomontowski Grzegorz


Zajęcia dla maturzystów


konsultacje


Kl. IV E ab


czwartek


14.45-15.30


7




Baraniecka Urszula


Zajęcia wyrównawcze klasa I


konsultacje


I bc LO


Klasy pierwsze


czwartek


14.00-14.45


106




Sopyła Piotr


Piłka siatkowa


Zajęcia sportowe




piątek


14.45-16.15


Sala gimnastyczna




Cybowicz Adam


Zajęcia edukacyjne dla maturzystów


konsultacje




czwartek


8.00-9.35


Biblioteka szkolna




Guźniczak Magdalena


Zajęcia sportowe piłka siatkowa, nauka tańca polonez


Zajęcia sportowe




Przygotowanie do balu studniówkowego




Piątek






środa


14.45-16.35






14.00-15.00


Sala gimnastyczna




Mała salka gimnastyczna




Kałuża Barbara


Piłka sitkowa


Zajęcia sportowe




czwartek


15.00-16.30


Sala gimnastyczna




Małż Jerzy


Piłka koszykowa


Zajęcia sportowe




wtorek


15.30-17.00


Sala gimnastyczna