Język polski

9.05.2017 r. godz. 12.00 s. 214

Komisja:

  1. Anna Wachnik
  2. Małgorzata Hrycenko

Uczniowie klas: III ac LO

9.05.2017 r. godz. 12.00 s. 212

Komisja:

  1. Beata Stokłosa
  2. Marzena Cogiel

Uczniowie klas: IV c Tek

9.05.2017 r. godz. 12.00 s. 201

Komisja:

  1. Ewa Mieszkowska
  2. Lucyna Olszewska

Uczniowie klas: III ac LO, IV c Tek

10.05.2017 r. godz. 12.00 s. 212

Komisja:

  1. Dominika Skrzypczyńska
  2. Małgorzata Hrycenko

Uczniowie klas: IV c Tek, IV b TI

10.05.2017 r. godz. 12.00 s. 201

Komisja:

  1. Ewa Mieszkowska
  2. Magda Jurkiewicz

Uczniowie klas: IV b TI

11.05.2017 r. godz. 12.00 s. 212

Komisja:

  1. Dominika Skrzypczyńska
  2. Magda Jurkiewicz

Uczniowie klas: IV b TI, III d LO

11.05.2017 godz. 12.00 s. 201

Komisja:

  1. Beata Stokłosa
  2. Małgorzata Hrycenko

Uczniowie klas: III d LO

11.05.2017 r. godz. 12.00 s. 214

Komisja:

  1. Anna Wachnik
  2. Marzena Cogiel

Uczniowie klas: III ac LO, IV a TE

16.05.2017 r. godz. 12.00 s. 201

Komisja:

  1. Ewa Mieszkowska
  2. Lucyna Olszewska

Uczniowie klas: IV a TE

16.05.2017 r. godz. 12.00 s. 214

Komisja:

  1. Beata Stokłosa
  2. Magda Jurkiewicz

Uczniowie klas: IIIb LO

16.05.2017 r. godz. 12.00 s. 213

Komisja:

  1. Dominika Skrzypczyńska
  2. Marzena Cogiel

Uczniowie klas: IIIb LO, III d LO

17.05.2017 r. godz. 12.00 s. 201

Komisja:

  1. Ewa Mieszkowska
  2. Lucyna Olszewska

Uczniowie klas: IV a TE, absolwenci z poprzednich lat

17.05.2017 r. godz. 12.00 s. 214

Komisja:

  1. Dominika Skrzypczyńska
  2. Małgorzata Hrycenko

Uczniowie klas: III be LO

Język angielski

9.05.2017 r. godz. 12.00 s. 205

Komisja:

  1. Anna Szczechowicz – Brasel
  2. Anna Tymcio

Uczniowie klas: III d LO, II be LO (1 osoba)

9.05.2017 r. godz. 12.00 s. 204

Komisja:

  1. Stella Stukanowa
  2. Dorota Król

Uczniowie klas: IV b TI

10.05.2017 r. godz. 12.00 s. 205

Komisja:

  1. Anna Szczechowicz – Brasel
  2. Anna Tymcio

Uczniowie klas: IV aTE

15.05.2017r. godz. 12.00 s. 205

Komisja:

  1. Grażyna Koszczyc
  2. Anna Tymcio

Uczniowie klas: IV c Tek, III b LO (1 osoba), IV b TI (2 osoby)

15.05.2017 r. godz. 12.00 s. 204

Komisja:

  1. Stella Stukanowa
  2. Dorota Król

Uczniowie klas: IV c Tek, III ac LO, III be LO (1 osoba)

16.05.2017 r. godz.12.00 s. 205

Komisja:

  1. Stella Stukanowa
  2. Izabela Romanowska

Uczniowie klas: III ac LO, III be LO( 1 osoba), absolwenci z poprzednich lat

19.05.2017 r. godz. 12.00 s. 205

Komisja:

  1. Stella Stukanowa
  2. Dorota Król

Uczniowie klas: III be LO

Język rosyjski

19.05.2017 r. godz.12.00 s. 212

Komisja:

  1. Joanna Szwark
  2. Lesja Batko

Uczniowie klas: IV c Tek, III be LO, IV a TE, III d LO

Język niemiecki

19.05.2017 r. godz. 12.00 s. 214

Komisja:

  1. Paweł Kowalik
  2. Katarzyna Kłek

Uczniowie klas: IV b TI, III Ac LO, III d LO, uczniowie z Reszla