Lista zakwalifikowanych

Lista zakwalifikowanych do przyjęcia – klasa: 1LO [mundurowy (humanistyczno-językowy ang., ros.)], II Liceum Ogólnokształcące w Kętrzynie

Nazwisko, Imię
Bach, J.
Banach, A.
Białkowska, J.
Bukowska, W.
Bzura, J.
DONAT, P.
Fic, D.
Filipiuk, W.
Głowienka, K.
Hrycyk, W.
Jasionowski, G.
Kochmańska, L.
Kołowiecka, G.
KORSAK, A.
Krygier, K.
Kupczak, K.
Matejko, M.
Mokijewska, P.
Nagórna, M.
Nykiel, J.
Pazik, O.
POPŁAWSKA, J.
Przybyła, I.
Rodkiewicz, S.
Sadowniczyk, A.
ŚWIDER, M.
Tamiła, D.
Tarnawski, J.
Wojciechowski, A.
Wojciechowski, M.
Zalewski, J.
Zapława, W.

Lista zakwalifikowanych do przyjęcia – klasa: 1Tan [Technikum analityczne (ang., ros.)], Technikum Nr 1 w Kętrzynie

Nazwisko, Imię
Bagiński, P.
Całkowska, G.
Chudzik, M.
Dumkiewicz, D.
Gagdzis, E.
Grabias, M.
Hul, A.
Jabłońska, Ma.
Jabłońska, Mo.
Kasprzak, A.
Krawczyk, S.
Majewska, K.
Młyńczak, M.
Panewska, H.
Petrusio, B.
Puchta, I.
Pusio, O.
Semerak, A.
Sepczyńska, Z.
Sokołowska, K.
Świderska, W.
Trembowska, D.
Tyczyńska, M.
Wojnowska, J.

Lista zakwalifikowanych do przyjęcia – klasa: 1Tek [Technikum ekonomiczne (ang., ros.)], Technikum Nr 1 w Kętrzynie

Nazwisko, Imię
Białobrzeska, S.
Broniszewska, P.
Fostacz, Oliwia Z.
Hawryluk, S.
Jakubczyk, Ł.
Jurak, P.
Jurcewicz, W.
Koper, A.
Kubaczka, M.
Kuberska, O.
Kuczewska, A.
Kulmaczewska, A.
Kuźnicka, Z.
Łata, G.
Łuba, K.
Markowska, A.
Michałowska, K.
Musik, K.
Orchowski, M.
Szymańska, M.
Tałajkowski, K.
Towarnicka, O.
Wiaterek, M.
Wujko-Budzińska, O.

Lista zakwalifikowanych do przyjęcia – klasa: 1Tel [Technikum elektryczne (ang., ros.)], Technikum Nr 1 w Kętrzynie

Nazwisko, Imię
Andzulewicz, K.
Bartosiewicz, K.
Brygoła, M.
Dziwniel, P.
Hałuszka, A.
Kilanowski, B.
Korshenrich, W.
Kudosz, M.
MIERZWIAK, A.
Romanowski, M.
Stasiński, M.
Szewczyk, J.
Tunkiewicz, Ł.
Wilkaniec, M.

Lista zakwalifikowanych do przyjęcia – klasa: 1Ti [Technikum informatyczne (ang., niem.)], Technikum Nr 1 w Kętrzynie

Nazwisko, Imię
Bałdyga, K.
Biernat, A.
Chmielewski, D.
Dziadyk, A.
Gomulicki, A.
Górnicki, J.
Gutowski, S.
Kalus, A.
Karusewicz, M.
Kiełdanowicz, O.
Koleśnik, K.
Kulesza, J.
Kustra, P.
Masłowski, B.
Podsiad, M.
Ruszczyk, D.
Semeniuk, B.
Służała, H.
Soliwoda, J.
Stasiak, K.
Staszewski, M.
Szpilewski, A.
Zejda, D.
Żwierełło, G.

Lista zakwalifikowanych do przyjęcia – klasa: 1Tprog [[O] Technik programista (ang-niem)], Technikum Nr 1 w Kętrzynie

Nazwisko, Imię
Bogdański, K.
Domański, M.
Górecki, M.
Grabowski, A.
Jaroń, S.
Jaskólski, P.
JONASZ-OBOLEWICZ, A.
Karaś, Ł.
Karwowski, K.
Kaszuba, A.
Koper, K.
Kunowska, M.
Lender, P.
Owierczuk, I.
Pawluczuk, M.
Radziewiński, E.
Skukowski, M.
Sudenis, K.
Supiński, B.
Szewczuk, M.
Tymiński, K.
Tymoszuk, O.
Zapałowski, M.
Żebrowski, D.