Egzaminy poprawkowe – sierpień 2020

Poniedziałek 24.08.2020r. godz. 8:00 – Matematyka

Komisja:

  • przewodnicząca – I. Hadziewicz
  • egzaminator –      D. Bazyluk
  • członek  –             B. Prokop
  • członek –              U. Baraniecka

Uczniowie:

  • I PLO (Oliwia W.; Vincent.K.; Wiktoria B.)
  • I Eb ( Dominik B.; Dominik Ch.; Kamil S.; Paweł Cz.; Dawid J.; Kamil R.; )
  • I Tac ( Jakub G )
  • III Ea ( Patryk W )

Komisja:

  • przewodnicząca – E. Mieszkowska
  • egzaminator –       D. Bazyluk
  • członek –               B. Prokop
  • członek –               U. Baraniecka

Uczniowie:

  • II Ecd (Piotr M.; Patrycja W. )
  • II Lcm (Krystian A.; Damian G.; Łukasz K.; Wiktoria K.; Aleksandra.; Klaudia W.)
  • IV Eb (Piotr C.)

Poniedziałek 24.08.2020r. godz. 9:00 – Język polski

Komisja:

  • przewodnicząca – E. Mieszkowska
  • egzaminator –       J. Baluta
  • członek –              A. Szczurko
  • członek –              B. Stokłosa

Uczniowie :

  • I Td ( Oliwia Ż )
  • I Plo ( Oliwia W )
  • IV Eb (Piotr C)

Poniedziałek 24.08.2020r. godz. 11:00 – Analiza ekonomiczna i sprawozdawczość

Komisja :

  • Przewodnicząca – E. Mieszkowska
  • egzaminator –       A. Zborowska
  • członek –               I. Bryś

Uczniowie :

  • II Ecd  (Wiktoria.B )

Poniedziałek 24.08.2020r. godz.11:00 – Biuro rachunkowe

Komisja :

  • przewodnicząca – E.Mieszkowska
  • egzaminator –      A. Zborowska
  • członek –              I. Bryś

Uczniowie :

  • III Ecd (Paulina P.)

Wtorek 25.08.2020r. godz. 8:00 – Kadry i płace

Komisja :

  • Przewodnicząca – E.Mieszkowska
  • egzaminator –      A. Zborowska
  • członek –              I. Bryś

Uczniowie :

  • II Ecd  (Wiktoria.B )

Wtorek 25.08.2020r. godz.8:00 – Rachunkowość finansowa

Komisja :

  • Przewodnicząca – E. Mieszkowska
  • egzaminator –      A. Zborowska
  • członek –              I. Bryś

Uczniowie :

  • III Ecd (Paulina P.)

Wtorek 25.08.2020r. godz.9:00 – informatyka

Komisja :

  • przewodnicząca – I. Hadziewicz
  • członek –              M. Puciato
  • członek –              S. Duczek

Uczniowie :

  • III Eab  (Kacper. W)

Wtorek 25.08.2020r. godz. 11:00 – edukacja dla bezpieczeństwa

Komisja :

  • przewodnicząca – I. Hadziewicz
  • członek –              J. Małż
  • członek –               J. Kowalik

Uczniowie :

  • I Eb (Paweł Cz.)

Wtorek 25.08.2020r. godz.11:00 – Podstawy  przedsiębiorczości

Komisja :

  • przewodnicząca – I.Hadziewicz
  • członek –              J. Małż
  • członek –              J. Kowalik

Uczniowie :

  • II Eb  (Kamil.R )

Wtorek 25.08.2020r. godz.12:00 – Podstawy chemii analitycznej

Komisja :

  • Przewodnicząca – E.Mieszkowska
  • Członek –             A. Wieliczko – Kaczmarek
  • Członek –             E.Piotrowska

Uczniowie :

  •  II Ecd (Patrycja W.)

Wtorek 25.08.2020r. godz.13:00 – wychowanie fizyczne

Komisja :

  • Przewodnicząca – I.Hadziewicz
  • Członek  –             B.Kałuża
  • Członek –             K.Roksela

Uczniowie :

  •    II Ecd   (Piotr M.)