20 marca 2019 r. w hali sportowej Zespołu Szkół nr 7 w Olsztynie odbył się finałowy turniej Wojewódzkiej Licealiady Szkolnego Związku Sportowego w Piłce Ręcznej Chłopców. Uczniowie Zespołu Szkół im. M. Curie Skłodowskiej w Kętrzynie wywalczyli I miejsce. Pokonali w rywalizacji każdy z każdym faworytów- uczniów V Liceum Ogólnokształcącego w Olsztynie i I Liceum Ogólnokształcącego w Giżycku. Gospodarze nie spodziewali się, że przegrają z uczniami z ZS z Kętrzyna, ponieważ większość z nich gra w II-ligowym Szczypiorniaku.

Naszą szkołę reprezentowali: Maciej Gryczka, Rafał Krysiak, Michał Rutkowski, Maciej Wójcik, Michał Kowszuk, Dominik Pałasz, Marcin Marcinkowski, Kacper Nahorny.

Trenerem chłopców jest nauczyciel ZS im. M. Curie Skłodowskiej w Kętrzynie pan Kamil Roksela.

Jesteśmy dumni, że szkoła z Kętrzyna okazała się najlepsza w województwie w piłce ręcznej chłopców.

Przeczytaj o sukcesie naszej drużyny – artykuł

Szczypiorniści_1 Szypiorniści_2