Tydzień kolorów o tematyce “Świat bajek”

W poniedziałek obowiązuje kolor czerwony. Tego dnia nawiązujemy do bajki “Czerwony Kapturek”.

Zadania: w bibliotece od godziny 8:00 będzie dostępne zadanie do wykonania dla każdej klasy, które należy oddać do końca długiej przerwy oraz jedna osoba z klasy musi być przebrana za postać z bajki “Czerwony Kapturek”.

We wtorek obowiązuje kolor niebieski. Tego dnia nawiązujemy do bajki “Smerfy”.

Zadania: w bibliotece od godziny 8:00 będzie dostępne zadanie do wykonania dla każdej klasy, które należy oddać do końca długiej przerwy oraz jedna osoba z klasy musi być przebrana za postać z bajki “Smerfy”.

W środę obowiązuje kolor żółty. Tego dnia nawiązujemy do bajki “Minionki”.

Zadania: w bibliotece od godziny 8:00 będzie dostępne zadanie do wykonania dla każdej klasy, które należy oddać do końca długiej przerwy oraz jedna osoba z klasy musi być przebrana za postać z bajki “Minionki”.

W czwartek obowiązuje kolor zielony. Tego dnia nawiązujemy do bajki “Shrek”.

Zadania: w bibliotece od godziny 8:00 będzie dostępne zadanie do wykonania dla każdej klasy, które należy oddać do końca długiej przerwy oraz jedna osoba z klasy musi być przebrana za postać z bajki “Shrek”.

W piątek obowiązuje kolor biały. Tego dnia nawiązujemy do bajki “Kraina lodu”

Zadania: w bibliotece od godziny 8:00 będzie dostępne zadanie do wykonania dla każdej klasy, które należy oddać do końca długiej przerwy oraz jedna osoba z klasy musi być przebrana za postać z bajki “Kraina lodu”.

Życzymy powodzenia

Samorząd Szkolny