6 grudnia 2018 był w Zespole Szkół dniem pełnym wrażeń. Od godziny 8 rano każdy mógł miło spędzić czas w Kawiarence Mikołajkowej. Kawiarenka organizowana jest przez panie Magdalenę Guźniczak i Magdalenę Smólnik. Dzięki uczniom w kawiarence znalazły się przepyszne ciasta. Świąteczny wystrój i muzyka pozwoliły poczuć wszystkim gościom czas Świąt Bożego Narodzenia.


O godzinie 10.55 rozpoczęła się VIII Gala Wydarzeń Szkolnych 2017/2018. W tym roku galę poprowadzili Małgorzata Szarejko i Dawid Bach.
W roku szkolnym 2017/2018 nasi uczniowie wzięli udział w 58 imprezach, olimpiadach, szkoleniach, zawodach sportowych a nasi kadeci byli na poligonie.
W czasie gali wręczono pamiątkowe dyplomy organizatorom najlepszych imprez w roku szkolnym 2017/2018.
W wyborze tego najważniejszego wydarzenia pomogła nam sonda, w której każdy mógł oddać głos na wybrane wydarzenie. Swój głos oddało 487 osób.
Pierwszą nagrodę zdobył VI Koncert Pieśni Patriotycznych 2017.
Koncert przygotowały panie Ewa Mieszkowska, Agnieszka Szczurko i panowie Jacek Kalata i Szymon Komorowski, którzy zostali nagrodzeni pamiątkową statuetką.

Wyniki Gali.

1. miejsce – VI Koncert Pieśni Patriotycznych 2017

2. miejsce – Kawiarenka Mikołajkowa 2017

3. 70-leci Zespołu Szkół

4. Dzień otwarty 2018

5. Wycieczka do Londynu 2018.

Ciekawą prezentację przypominającą wydarzenia z poprzedniego roku szkolnego przygotował Paweł Klimaszewski. Za dekoracje i wystrój sali odpowiedzialni byli: Grzegorz Snopek , Kuba Niewiadomski , Krystian Sołtys, Jakub Pałasz , Małgorzata Szarejko , Dawid Nowek . W trakcie gali usłyszeliśmy piosenki w wykonaniu Marii Predko i Wiktorii Czerwińskiej.

Autorką zdjęć jest pani Agnieszka Frankowska