W dniu 9 listopada 2018 roku w Zespole Szkół im. Marii Curie Skłodowskiej w Kętrzynie odbył się uroczysty apel z okazji przypadającej w dniu 11 listopada 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. W ramach akcji „Rekordu dla Niepodległej” o godzinie 11.11 wspólnie uczniowie i nauczyciele naszej szkoły zaśpiewali czterozwrotkowy hymn narodowy. W dalszej części apelu zaprezentowano montaż słowno – muzyczny przygotowany przez uczniów klasy 2 ad liceum ogólnokształcącego. Uczniowie przedstawili przełomowe wydarzenia w historii naszego państwa i narodu, które doprowadziły do odzyskania niepodległości. Podczas przestawienia nie zabrakło znanych pieśni patriotycznych.

Adam Cybowicz

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *