Impreza organizowana przez Starostwo Powiatowe w Kętrzynie.
Siedzibą targów było Powiatowe Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji przy Poznańskiej 21. Już po raz drugi nasi uczniowie uczestniczyli w Targach Zdrowia, które cieszą się dużym zainteresowaniem mieszkańców. Zespół Szkół im. Marii Curie Skłodowskiej w Kętrzynie reprezentowali uczniowie klasy I Ecd (Sara Budzińska, Natalia Chudzińska , Oliwia Ledzińska , Aleksandra Sadowniczyk , Kinga Musik , Kinga Przeor ), III E ad TAN ( Aleksandra Bura , Norbert Guzmański, Paweł Pasławski , Paweł Piaścik ,Kacper Kokoszko) oraz Policealne Studium Farmaceutyczne. Prezentowali oni swoje zdrowe specjały żywnościowe- napoje owocowe, sałatki, ciasta oraz zioła, maseczki, kremy i przepisy jak zadbać o skórę czy przygotować zestaw ziół- „pomocne zioła na popularne dolegliwości”. Uczniowie byli podzieleni na trzy zespoły i wszystkie zespoły otrzymały nagrody za przygotowane produkty. Sara Budzińska oraz Oliwia Ledzińska zajęły w konkursie III miejsce i otrzymały cenną nagrodę w postaci blendera. Całej imprezie towarzyszyła dobra zabawa, a nagrody sprawiły dużą radość. Sami zobaczcie galerię zdjęć. Opiekunami byli p.Agnieszka Wieliczko- Kaczmarek i p. Ewa Piotrowska.