Dzień Nauk Przyrodniczych jest szkolną imprezą cykliczną organizowaną w kwietniu, wprowadzoną do programu po to, by uczniowie mogli doświadczyć, iż wykorzystując wiedzę naukową można się też świetnie bawić. Uczniowie wszystkich klas mieli możliwość obserwować doświadczenia i prezentacje multimedialne z przedmiotów przyrodniczych: biologii, chemii, fizyki i geografii.


Dzień Nauk Przyrodniczych zapoczątkował konkurs fizyczny.
Pokazy odbywały się w następujących salach i pod kierunkiem nauczycieli:
Chemia- sala 10 p. A. Wieliczko – Kaczmarek i p. E. Piotrowskiej
Fizyka- sala 204 p. L. Batko i p. B. Milewicz
Biologia –sala 212- p. R. Sobieszczyk
Geografia – sala 213- p. W. Duma- Stolz
Dzień Nauk Przyrodniczych był obchodzony w naszej szkole po raz piąty, cieszył się dużą frekwencją za co serdecznie dziękujemy.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.