Dnia 23.02.2018 r. w naszej szkole odbył się XXXI Turniej Piłki Siatkowej Chłopców im. Lecha Skolimowskiego.
Otwarcia turnieju dokonała Dyrektor Zespołu Szkół, pani Irena Hadziewicz. Powitała przybyłych gości, a w szczególności przybyłą rodzinę pana Lecha Skolimowskiego, panią Barbarę Skolimowską, dzieci oraz wnuki. Przybył również przedstawiciel Starostwa Powiatowego w Kętrzynie: Dyrektor Powiatowego Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji, pan Mateusz Sieroński.
Do zawodów przystąpiły cztery zespoły:
– Zespół Szkół i Placówek Oświatowych z Lidzbarka Warmińskiego,
– Zespół Szkół Ogólnokształcących z Węgorzewa,
– Absolwenci Zespołu Szkół im. Marii Curie Skłodowskiej z Kętrzyna,
– Zespół Szkół im. Marii Curie Skłodowskiej z Kętrzyna.
Mecze były rozgrywane systemem „każdy z każdym”. Dzięki zaangażowaniu kibiców, zawodników i trenerów impreza przebiegła we wspaniałej, sportowej atmosferze. Po pełnych emocji meczach wyniki przedstawiały się następująco:

I miejsce   – ZS i Placówek Oświatowych Lidzbark Warmiński
II miejsce  – ZS Kętrzyn
III miejsce – Absolwenci Zespołu Szkół
IV miejsce – ZSO Węgorzewo,
Puchary, statuetki oraz medale dla najlepszych drużyn i zawodników ufundowało Starostwo Powiatu Kętrzyńskiego.
Wszystkim serdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok.

Barbara Kałuża
Jerzy Małż