OSIĄGNIĘCIA W KONKURSACH, TURNIEJACH, OSIĄGNIĘCIA ARTYSTYCZNE
Lp Nazwisko i imię ucznia,klasa Nauczyciel prowadzący Osiągnięcia
1. Zwierzyński Michał II bce LO p. Joanna Kowalik p. Barbara Milewicz Półfinalista II edycji ogólnopolskiego konkursu ekonomicznego „Laptop na bank” organizowanego przez NBP i Regionalny Zespół Placówek Wsparcia Edukacji w Opolu
I miejsce w szkolnym Konkursie Fizyki
2. Dwulat Marcin II bce LOp. II bce LO Beata Stokłosa III miejsce w szkolnym konkursie ortograficznym
3. Pacholec Dominika p. Irena Hadziewicz I miejsce w XI Szkolnym Konkursie Matematycznym „Matematyka może być ciekawą przygodą” w kategorii klas drugich
4. Kwaśniak Monika p. Irena Hadziewicz II miejsce w XI Szkolnym Konkursie Matematycznym „Matematyka może być ciekawą przygodą” w kategorii klas drugich
I miejsce w szkolnym konkursie o Unii Europejskiej w kategorii liceum
5. Walukiewicz Kacper II bce LO  p. Sławomir Duczek I miejsce w II Szkolnym Turnieju CS:GO
6. Paszkowska Paulina II bce LO p. Jerzy Małż I miejsce w Powiatowym Turnieju Pożarniczym „ Młodzież zapobiega pożarom”
II miejsce w Konkursie Wiedzy o Warmii i Mazurach
7. Michalak Karolina II bce LO p. Joanna Kowalik, p. Paweł Kowalik Półfinalistka ogólnopolskiego konkursu języka niemieckiego „Pokaż nam Język”
II miejsce w VI Wojewódzkim Przeglądzie Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych w Korszach oraz w/w konkursie Puchar Burmistrza Korsz
II miejsce w 24 Reszelskim Festiwalu Piosenki w kategorii liceum
8. Masłowska Wioletta III cd Tek i Tan p. Joanna Kowalik, p. Paweł Kowalik Półfinalistka ogólnopolskiego konkursu języka niemieckiego „Pokaż nam Język”
9. Zglejszewska Angelika I bc TI i Tek p. Joanna Kowalik, p. Paweł Kowalik Półfinalistka ogólnopolskiego konkursu języka niemieckiego „Pokaż nam Język”
10. Subocz Mateusz, Skrzypa Dominik I bc Ti i Tek p. Jerzy Małż I miejsce w powiatowej olimpiadzie Wiedzy o Obronie Cywilnej
11. Grab Michał, Dąbek Szymon, Jadczak Anna, Wojciechowski Damian, Januszczak Bartosz II m LO p. Jerzy Małż I miejsce w powiecie mistrzostw drużyn medyczno-sanitarnych PCK
12. Czerepaniak Natalia I ce LO p. A. Deszczyńska I miejsce w szkolnym konkursie języka rosyjskiego
13. Pucyk Kamila I ce LO p. Joanna Hryniewicka-Bućko I miejsce w XI Szkolnym Konkursie Matematycznym „Matematyka może być ciekawą przygodą” w kategorii klas pierwszych
14. Janik Aleksandra I ad LO II miejsce w Powiatowym Konkursie Ortograficznym
OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE
15. Kwiatkowska Magdalena, Kostecka
Katarzyna, Kurysz Milena II m LO
Sadkowski Dominik, Kurysz Milena, Kwiatkowska Magdalena, Sadkowski Dominik, Kardasz Jakub, Wojciechowski Damian II m LO
p. Wiesław Adamczyk I miejsce w Wojewódzkich Zawodach Sportów Obronnych w Olsztynie 2016

II miejsce indywidualnie w Wojewódzkich Mistrzostwach Sportów Obronnych LOK w Olsztynie
III miejsce w marszobiegu zespołowym i strzelaniu z broni małokalibrowej w Wojewódzkich Mistrzostwach Ligi Obrony Kraju w Wieloboju Obronnym 2017

16. Niemiec Sebastian I a TE II miejsce w zapasach w stylu wolnym w Międzynarodowym Turnieju Narodów w Rydze (Łotwa)
I miejsce w Mistrzostwach Województwa w zapasach w stylu wolnym w Kętrzynie
17. Sternik Piotr, Stadnicki Adam, Kowalewski Sebastian, Głowacki Mateusz III b TI; Predko Mateusz, Nowicki Mateusz I b TI, p. Jerzy Małż III miejsce w półfinale mistrzostwa województwa w piłce koszykowej chłopców Szkolnego Związku Sportowego
18. Nikończuk Joanna, Łyszczarek Milena, Kołodziej Weronika, Pietrin Dominika I ad LO, Kostecka Katarzyna, Mesjasz Natalia II m LO p. Piotr Sopyła V miejsce Mistrzostwa rejonu w piłce siatkowej dziewcząt
19. Pałasz Dominik I a TE, Marcinkiewicz I a TE, Wójcik Maciej, Gryczka Maciej,, Niewiadomski Kacper II b TI, Dwulat Marcin II bce LO p. Kamil Roksela III miejsce w półfinale Mistrzostw województwa chłopców w piłce ręcznej Szkolnego Związku Sportowego Piłki Ręcznej
20. Smyk Weronika, Szykowska Aleksandra II c Tek, Sobieska Paulina II m LO, Dymidziuk Gabryjela II ad LO, Jeziorek Katarzyna, Zawisza Agata I c Tek p. Kamil Roksela VI miejsce w województwie w rozgrywkach Szkolnego Związku Sportowego Piłki Ręcznej dziewcząt
21. Zdanowski Sebastian, Szmyglewski Przemysłąw II a TE, Turczyn Paweł I b TI, Papliński Mateusz II b TI, Baran Konrad II a TE, Swacha-Sock Marcin I a TE p. Kamil. Roksela I miejsce w halowym turnieju piłki nożnej o puchar Starosty Kętrzyńskiego
III miejsce w Nocnym Turnieju szkół ponadgimazjalnych o puchar Starosty Kętrzyńskiego
22. Błażewicz Kacper, Fiedosewicz Katarzyna, Kamińska Paulina, Kardasz Jakub, Szumlańska Agata I m LO, Mesjasz Natalia II m LO
Dwulat Marcin II bce LO, Karpienia Kamil I ce LO, , Kawałek Adrian II ad LO
p. Magdalena Guźniczak I miejsce w powiatowych zawodach pływackich w kategorii dziewcząt