W dniach 10-11 grudnia 2016 w Zespole Szkół odbył się finał Szlachetnej Paczki. Liderem grupy wolontariuszy był pan Bartłomiej Długosz, zastępcą pani Marzena Cichomska. Wolontariusze rekrutowali się m.in. ze Szkolnego Koła Caritas (Karolina Kuberska, Julita Krupienik, Gabriela Dymidziuk IIad LO, Angelika Krzos, Daria Sadłowska IIcTek i Natalia Mikulska (IIIcTek). Do akcji zgłoszonych zostało 8 rodzin z Kętrzyna i okolic. Potrzeby były bardzo zróżnicowane: od żywności, środków czystości po wózek inwalidzki, kuchenkę gazową i węgiel. W finałową niedzielę przygotowane uprzednio paczki zostały dostarczone ofiarodawcom. Moment spotkania był bardzo wzruszający zarówno dla rodzin, jak i wolontariuszy. Jesteśmy Super W. Zapraszamy chętnych za rok w nasze szeregi!

Natalia Mikulska IIIc Tek, wolontariusz
Edyta Wąsik, Mariola Komosińska, SKC
Kętrzyn, 13 grudnia 2016

Szlachetna-paczka-zd-1 Szlachetna-paczka-zd-2 Szlachetna-paczka-zd-3 Szlachetna-paczka-zd-4

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *