W dniach 19-21 czerwca w Solcu Kujawskim odbyła się XXI OOM – Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży. Jeden z naszych uczniów Patryk Zwada z klasy 1 BTi, trenujący na co dzień w klubie UKS OLIMP KĘTRZYN pod okiem Jarosława Rusieckiego wywalczył srebrny medal w kategorii do 58 kilogramów i został vice mistrzem Polski.Patryk w drodze do finału stoczył cztery walki.W rundzie pierwszej pokonał zawodnika z Koronowa przed czasem przez położenie na plecy. W rundzie drugiej zdominował zawodnika z Dąbrowy Górniczej 12-0. W rundzie trzeciej nasz zawodnik stoczył zaciekły dwu minutowy pojedynek, który wygrał 12-8 i następnie położył przeciwnika ze Świecia na łopatki.W półfinale Patryk stoczył bój z zawodnikiem z Czarnego Połańca, wykonując efektywne sprowadzenie i przytrzymanie na łopatkach, zapewnił sobie miejsce w finale. W finale nasz zawodnik musiał uznać wyższość reprezentanta Bizona Milicz.

 

{gallery}stories/2014_2015/patryk_zwada_2015{/gallery}