Brawa dla Ani!!!

Z okazji IV Krajowego Kongresu Misyjnego, pt. „Radość Ewangelii źródłem misyjnego zapału” Muzeum Misyjno-Etnograficzne Księży Werbistów w Pieniężnie zorganizowało Ogólnopolski Konkurs Literacko-Plastyczny w dniach 16 marca – 10 maja 2015. Uczennica klasy IIc LO Anna Golińska zajęła II miejsce w kategorii: wywiad z misjonarzem. Pierwszego miejsca nie przyznano. Praca literacka została opracowana w dwóch wersjach: angielskiej i polskiej. Wywiadu online udzieliła świecka misjonarka i absolwentka naszej szkoły, pani Anna Bieniek SMA. Laureatce i pozostałym uczestnikom organizatorzy przekazali atrakcyjne nagrody rzeczowe: dyplomy, listy gratulacyjne, książki, płyty CD i DVD.

Gratulujemy!!!

Edyta Wąsik, szkolny koordynator konkursu

Przeczytaj wszystkie wywiady, które przygotowały nasze uczennice.

Pobierz plik