Dnia 03.03.2015 nasi piłkarz gościli na Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora PZAO w Bartoszycach. W zmaganiach na parkiecie brało udział sześć drużyn były to: ZSP1 Bartoszyce , ZSP2 Bartoszyce , LO Bartoszyce , ZS Górowo Iławieckie , ZS Kętrzyn oraz ZS CKR Karolewo. Mecze rozegrano w systemie ” każdy z każdym” nasi zawodnicy po bardzo zaciętych i dających dużo emocji spotkaniach wykazali się ogromną wolą walki co zaowocowało wygraną wszystkich spotkań dając im pierwsze miejsce w turnieju. Zawodnik reprezentujący naszą szkołę T. Rotenberg z 10 trafieniami uplasował się na pierwszym miejscu wśród najskuteczniejszych strzelców turnieju.

Gratulacje należą się całej drużynie za postawę i chęć walki.

Skład drużyny : T. Rotenberg , M. Łukomski , K. Daczek , P.Modzel , Ł. Bartoń , M. Bronakowski , W. Hirny , M. Nicewicz.

Klasyfikacja końcowa
1. ZS Kętrzyn
2. ZS CKR Karolewo
3. ZSP1 Bartoszyce
4. ZSP2 Bartoszyce
5. ZS Górowo Iławieckie
6. LO Bartoszyce

KAMIL ROKSELA

{gallery}stories/2014_2015/bartoszyce_2015{/gallery}