Sportowa rywalizacja o miejsce najlepszej drużyny naszej szkoły, zgłosiło się 6 drużyn. Mecz zostanie rozegrany w dwóch grupach w systemie „każdy z każdym“. Pierwsze spotkanie zostały rozegrane dnia 24.09 w grupie A Wiosło Karolewo, Księżyc w Blasku oraz Ursusi.
Tu bezkonkurencyjna okazała się drużyna, w której skład wchodzili doświadczeni zawodnicy- Księżyc w Blasku wygrywając wszystkie spotkania wysoko. Drugie miejsce przypisano drużynie składającej się z chłopców pierwszych klas czyli Ursusów. Drużyny z pierwszego i drugiego miejsca awansowały do dalszego szczebla rozgrywek.

Wyniki:

I- Wiosło Karolewo- Księżyc w Blasku- 1:7

II- Księżyc w Blasku- Ursusi- 7:0

III- Wiosło Karolewo- Ursusi- 2:4

Klasyfikacja końcowa grupy A:

I- Księżyc w Blasku- 6 pkt awansu

II- Ursusi- 3 pkt awansu

III- Wiosło Karolewo- 0 pkt

22.09.15 tego dnia rywalizacje rozpoczęła grupa B. Stanowili ją: Stulejmani, Jaśki, Bambetle. Spotkania w tej grupie stały na wysokim poziomie a sprawa awansu wyjaśniła się w ostatnich spotkaniach. I tak po zaciętych pojedynkach awans wywalczyły drużyny Jaśków i Stulejmanów.

Wyniki:

I- Jaśki- Stulejmani- 1:6

II- Jaśki- Bambetle- 2:1

III- Stulejmani- Bambetle- 1:0

Klasyfikacja końcowa grupy B:

I- Jaśki- 6 pkt awansu

II- Stulejmani- 3 pkt awansu

III- Bambetle- 0 pkt

5.10.2015r. tego dnia zostały rozegrane półfinały i mecze o miejsca 1-4. W pierwszym meczu półfinałowym spotkali się zwycięzcy Grupy A- Księżyc w Blasku z drużyną z drugiego miejsca Grupy B- Stulejmani. Po zaciętym spotkaniu do finałów awansowała drużyna Księżyc w Blasku a Stulejmaną została walka o III miejsce. Drugi półfinał stanowili zwycięzcy grupy B z drugim miejscem z grupy A. Mecz pomiędzy Jaśkami a Ursynami zakończył się zwycięstwem tych drugich. W walce o III miejsce zobaczyliśmy drużyny Jaśków i Stulejmanów. Zwycięsko z tej konfrontacji wyszła drużyna Jaśków co dało jej III miejsce w klasyfikacji końcowej. W wielkim finale spotkały się ekipy Księżyca i Ursusów. Po zawziętym i emocjonalnym spotkaniu triumfowali Kopacze Księżyca wygrywając dzięki temu cały cykl turnieju.

Klasyfikacja końcowa:

I- Księżyc w Blasku

II- Ursusi

III- Jaśki

IV- Stulejmani

Kamil Roksela

{gallery}stories/2015_2016/turniej_pilka_2015{/gallery}