W dniu 26 września 2014 roku w związku z przypadającą 27 września 75 rocznicą powstania Polskiego Państwa Podziemnego w Zespole Szkół im. Marii Curie Skłodowskiej w Kętrzynie zorganizowano montaż słowno – muzyczny upamiętniający ten dzień. Podczas występu zaprezentowano ważne fakty z dziejów państwa podziemnego. Całość została opatrzona poezją poety polskiego podziemia Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Przedstawiony montaż słowno – muzyczny wzbudził duże zainteresowanie wśród zgromadzonej widowni. Montaż został przygotowany przez uczniów klasy I be LO i III b TI.

Uczniowie biorący udział w przedstawieniu:
Brydziński Marcin I be LO
Kotlarz Paulina I be LO
Pelc Piotr I be LO
Pietrasik Bartosz I be LO
Sosińska Natalia I be LO
Zalewska Dagmara I be LO
Paweł Biarda III b TI
Karol Chapko III b TI

Za przygotowanie merytoryczne montażu odpowiadał pan Adam Cybowicz.

{gallery}stories/2014_2015/zolnierze_podziemia_2014{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *