Środa, 01. Październik 2014 18:35

26 września 2014 roku w Zespole Szkół im. Marii Curie Skłodowskiej odbyły się otrzęsiny klas pierwszych. Organizacją przedsięwzięcia zajął się Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami, panią D. Skrzypczyńską i p. A. Wachnik. Zadania przygotowały Dominika Muśnicka, Marlena Mikszto i Kinga Dołęga. Imprezę prowadziła członkini Samorządu Uczniowskiego Karolina Nawrocka.
Na początku uczniowie wysłuchali przemówienia pani dyrektor Ireny Hadziewicz. Następnie musieli wykonać kilka zadań, by móc wstąpić w poczet uczniów Zespołu Szkół. Wykazali się tym samym wieloma talentami z różnych dziedzin, malując portret wychowawcy, odpowiadając na pytania dotyczące szkoły i biegnąc w krótkim sportowym slalomie. Na zakończenie wybranym „kotom” namalowano wąsy i zmuszono ich do picia mleka „kocim” sposobem. Na koniec wszyscy uczestnicy zabawy wygłosili tekst przysięgi i zostali przyjęci gromkimi brawami do społeczności uczniowskiej. Ewa Rogulska III d LO

p.Anna Wachnik

Zdjęcia p. Anna Wachnik

{gallery}stories/2014_2015/otrzesiny_2014{/gallery}