Z inicjatywy nauczycieli języka angielskiego w dniu 26 września 2014 społeczność uczniowska Zespołu Szkół uroczyście obchodziła Międzynarodowy Dzień Języka Angielskiego. Uczniowie mieli okazję zademonstrować swoje umiejętności w 2 konkursach. W kategorii ‘Prezentacja kraju anglojęzycznego – plakat’ zwyciężyła klasa IIIc LO, II miejsce przypadło klasie Id LO, a trzecie ex aequo zdobyły klasy IIIb TI i IIIa TE. W organizację konkursów zaangażowały się uczennice klasy II ad LO: Kamila Bołtuć i Aleksandra Reszka. W kategorii ‘ Wężyk czasowników nieregularnych” tytuł mistrza przypadł Dawidowi Labarzewskiemu z IIab TI, drugą lokatę otrzymała Katarzyna Sadowska z IIIc TE, a trzecią Jakub Wołyński z IIab TE. Uroczystość uświetnił koncert angielskich przebojów w wykonaniu duetu: Karol Chapko (wokal) i Paweł Biarda (gitara) z klasy IIIb TI.

Edyta Wąsik

{gallery}stories/2014_2015/dzien_jez_angielskiego_2014{/gallery}