Rozpoczęcie roku szkolnego w Zespole Szkół

im. M. Curie Skłodowskiej  w Kętrzynie

1 września to tradycyjnie  czas powrotu stęsknionych uczniów do szkoły po okresie wakacyjnej laby. W piękny, słoneczny dzień dyrektor ZS p. Irena Hadziewicz powitała zebraną na boisku szkolnym społeczność uczniowską, nauczycieli, pracowników administracji i obsługi oraz przybyłych gości. Z uwagi na wprowadzaną w ZS innowację pedagogiczną, jaką jest klasa mundurowa, rozpoczęcie nowego roku szkolnego swoją obecnością  zaszczycili komendanci Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie oraz Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kętrzynie. Pani dyrektor szczególnie ciepło powitała uczniów klas pierwszych oraz  życzyła wszystkim zapału do pracy i sukcesów edukacyjnych w rozpoczynającym się roku szkolnym.
 Zatem uczniowie i nauczyciele do pracy, a następne wakacje już za dziesięć miesięcy!

Zapraszam do obejrzenia zdjęć, które wykonała p. Mariola Komosińska.

 

{gallery}stories/2015_2016/poczatek_roku_2015{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *